Ingatlanok, Eladás, itt: Ireland
Eladás Aukció Tender Bérbeadás Új otthonok Azonnali megvásárlás
Szűrés hely alapján
Min. ár
Max. ár
 
Ingatlan típusa
Több szűrő
Rögzítés dátuma
Ár
1092 ingatlan felelt meg a keresési feltételeknek
Családi ház
Eladás
3 Ágyak 2 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
Tankardsgarden, Newbridge, Co. Kildare, W12 HE44
Morristown Upper, Kildare

Byrne Malone

€395,000

Kikiáltási ár
Sorház középső lakása
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
13 Pembroke Cottages, Dublin 4, Ireland
Donnybrook, Dublin

Hunters Estate Agent - City

€595,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
3 Ágyak 3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
27 Preston Brook, Rathangan, Kildare, Co. Kildare, R51 TW08
Rathangan, Kildare

Byrne Malone

€330,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
3 Ágyak 3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
54 The View, Belin Woods, Newbridge, Co. Kildare, W12 NP46
Greatconnell, Kildare

Byrne Malone

€465,000

Kikiáltási ár
Sorház középső lakása
Eladás
4 Ágyak 3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
36 Cuil Duin Avenue, Citywest, Co. Dublin, D24 PYT4
Citywest, Dublin

Byrne Malone

€475,000

Kikiáltási ár
End Of Terrace
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
57 An Fiodan, Doughiska, Galway
Doughiska, Galway

Mullery Auctioneers Ltd.

€375,000

Irányár
Lakás
Eladás
1 ágy 1 fürdőszoba 39.2 ㎡  
Azonnali megvásárlás
Apartment 29, Clarinda House, Clarinda Park W, Dún Laoghaire, Dublin, Ireland
Dun Laoghaire, Dublin

Haines

€295,000

Legmagasabb ajánlat

€295,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
1 Gulistan Terrace, Rathmines, Dublin 6, Ireland
Rathmines, Dublin

Mullery O'Gara Ltd

€1,185,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
Kilnamanagh Upper, Oulart, Gorey, Co. Wexford
Oulart, Wexford

Morrison Estates & Lettings Limited

€405,000

Legmagasabb ajánlat

€415,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
8 Grange Park, Mullingar, Co. Westmeath, N91 W6Y1
Mullingar, Mullingar, Westmeath

Egans

€210,000

Kikiáltási ár
Duplex lakás
Eladás
3 Ágyak 2 Fürdőszobák 96 ㎡  
Azonnali megvásárlás
149 Mill Park, Clondalkin, Dublin 22 D22 X266
Clondalkin, Dublin

Ray Cooke Auctioneers

€379,000

Legmagasabb ajánlat

€315,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
3 Ágyak 3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
3 Rusheen Ard, Caltragh, Sligo, Co. Sligo, F91 CK1C
Sligo Town, Sligo

Oates Breheny Group

€279,000

Kikiáltási ár
Sorház középső lakása
Eladás
2 Ágyak 1 fürdőszoba  
Azonnali megvásárlás
4 Benbulben Terrace, Co. Sligo, F91 DK7W
Sligo Town, Sligo

Oates Breheny Group

€129,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
4 Ágyak 2 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
Lisavard, Barroe, Co. Sligo, F91 WD85
Willsborough, Sligo

Oates Breheny Group

€329,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
3 Ágyak 2 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
58 Hillside Drive, Mullingar, Co. Westmeath, N91 N2F5
Highfield, Westmeath

Egans

€310,000

Kikiáltási ár
Mid Terrace
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
35 Dufferin Avenue, South Circular Road, Dublin 8 D08W5T3
Kilmacud, Dublin

Leonard Wilson Keenan

€725,000

Kikiáltási ár
Sorház középső lakása
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
56 Stephens Road, Inchicore
Inchicore, Dublin

Brock Delappe Estate Agents

€425,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
3 Ágyak 3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
9 Deerpark Way, Tallaght, Dublin 24, D24 WK59
Oldbawn, Dublin

Byrne Malone

€365,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
3 Ágyak 3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
20 Elder Heath Hill, Tallaght, Dublin 24, D24 K1HD
Marlfield, Dublin

Byrne Malone

€475,000

Kikiáltási ár
Sorház középső lakása
Eladás
3 Ágyak 1 fürdőszoba 75 ㎡  
Azonnali megvásárlás
3063 Dara Park, Newbridge, Co. Kildare W12 V563
Newbridge, Kildare

Kelly Hudson Enterprises T/A Kelly Hudson Properties