Ingatlanok, Eladás, itt: Ireland
Eladás Aukció Tender Bérbeadás Új otthonok Azonnali megvásárlás
Szűrés hely alapján
Min. ár
Max. ár
 
Ingatlan típusa
Több szűrő
Rögzítés dátuma
Ár
1099 ingatlan felelt meg a keresési feltételeknek
Lakás
Eladás
2 Ágyak 1 fürdőszoba  
Azonnali megvásárlás
Apartment 406, The Old Infirmary, John`s Hill, Waterford, County Waterford, X91 X225
Waterford City, Waterford

Liberty Blue Estate Agents

€195,000

Irányár
Sorház középső lakása
Eladás
2 Ágyak 2 Fürdőszobák 97 ㎡  
Azonnali megvásárlás
19 Haroldville Avenue, Rialto, Dublin 8, D08 T2X8
Rialto, Dublin

Mullery O'Gara Ltd

€595,000

Kikiáltási ár
Lakás
Eladás
1 ágy 1 fürdőszoba  
Azonnali megvásárlás
Apt 20 Ranelagh Court, Ranelagh, Dublin 6
Ranelagh, Dublin

Herbert & Lansdowne

€425,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
4 Ágyak 3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
14 Oldtown Rise, Naas, Co. Kildare, W91KH7A
Roseborough, Kildare

Byrne Malone

€560,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
219A Clonard Road, Crumlin, Dublin 12
Greenhills, Dublin

Mullery O'Gara Ltd

€475,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
4 Ágyak 4 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
Baltracey House, Eadestown, Naas, Co. Kildare, W91 A6YW
Larch Hill, Kildare

Byrne Malone

€825,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
Lisclogher Great, Delvin, Co. Westmeath
Lisclogher Great, Westmeath

Lydon Farrell Property

€585,000

Min. ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
27 Parnell Court, Parnell Avenue, Dublin 12
Warrenmount, Dublin

Mullery O'Gara Ltd

€450,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
6 The Park, Wolstan Haven, Celbridge, Co. Kildare
Celbridge, Kildare

Coonan Property

€495,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
116 New Ireland Road, Rialto, Dublin 8
Rialto, Dublin

Brock Delappe Estate Agents

€666,000

Legmagasabb ajánlat

€595,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
19 Woodlands, Navan, Co. Meath
Abbeyland, Meath

Lydon Farrell Property

€375,000

Min. ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
25 Springfield Park, Foxrock, Dublin 18, D18 C6C4
Foxrock, Dublin

Daphne Kaye and Associates

€795,000

Kikiáltási ár
Town House
Eladás
2 Ágyak 1 fürdőszoba  
Azonnali megvásárlás
24 The Cornstore, Middle Street, Galway, County Galway, H91 C6W4
Eyre Square, Galway

Colleran Auctioneers

€385,000

Legmagasabb ajánlat

€370,000

Kikiáltási ár
Sorház középső lakása
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
86 Oakwood Grove, Clondalkin, Dublin 22
Clondalkin, Dublin

Ray Cooke Auctioneers

€494,000

Legmagasabb ajánlat

€390,000

Kikiáltási ár
Semi Detached
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
13 Glenpark Close, Palmerstown, Dublin 20 D20 YW97
Palmerstown, Dublin

Leonard Wilson Keenan

€450,000

Legmagasabb ajánlat

€450,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
23 Grosvenor Place, Rathmines, Dublin 6, D06 K6N4
Harold's Cross, Dublin

Mullery O'Gara Ltd

€1,750,000

Kikiáltási ár
Ikerház
Eladás
3 Ágyak 3 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
5 Ardilaun Green, Mullingar, Co. Westmeath, N91 W0C5
Rathgowan, Westmeath

Egans

€274,000

Legmagasabb ajánlat

€280,000

Kikiáltási ár
Sorház középső lakása
Eladás
5 Ágyak  
Azonnali megvásárlás
96 Pembroke Road, Ballsbridge, Dublin 4, Ireland
Ballsbridge, Dublin

Hunters Estate Agent - City

€2,395,000

Kikiáltási ár
Lakás
Eladás
2 Ágyak 2 Fürdőszobák  
Azonnali megvásárlás
Apartment 33B, Edenmount Hall, Brooklawns, Sligo, Co. Sligo, F91 T862
Magheraboy, Sligo

DNG Flanagan Ford

€215,000

Legmagasabb ajánlat

€225,000

Kikiáltási ár
Családi ház
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
13 Deanstown Road, Finglas, Dublin 11
Finglass West, Dublin

Brock Delappe Estate Agents

€310,000

Legmagasabb ajánlat

€250,000

Kikiáltási ár
Terrace
Eladás
 
Azonnali megvásárlás
11 Buttercup Drive Darndale D17F991
Darndale, Dublin

Leonard Wilson Keenan

€295,000

Legmagasabb ajánlat

€295,000

Kikiáltási ár
1099 ingatlan
  • 14 / 53 oldal
Modal title